Carolina Gynning har inget att ha på sig!

Publicerat av YOU.se den

Stiloraklet Carolina Gynning återvänder till rutan i sitt nya program ”Hjälp! Jag har inget att ha på mig!” där hon tillsammans med Chefsdesignern Li Gadd Dackås ger vanliga kvinnor en makeover.

Anledningarna till varför man ibland prioriterar bort sig själv kan vara många, men programledarduon bakom det nya programmet ”Hjälp! Jag har inget att ha på mig!” ger svaren. I varje avsnitt hjälper Carolina och Li kvinnor som på grund av vardagsbestyr, stress eller en kropp i förändring tappat bort sig själva och vill ha hjälp med en makeover. De bjuder in till sitt exklusiva showroom och hittar den perfekta looken för varje kvinna.

– Det känns fantastiskt att göra det här programmet och få hjälpa de här kvinnorna. Det handlar om så mycket mer än bara yta, det handlar om att spegla den som finns på insidan. Vi tar fram det fina med varje kvinna, säger Carolina Gynning.

Och för er som är nyfikna på att veta mer om programmet eller bara snappa upp lite bra tips har det premiär redan den 22 augusti i TV3. 

Kategorier: Skönhet

0 kommentarer

Lämna ett svar

Platshållare för profilbild

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.