Din varukorg är tom!
Mitt konto
Du behöver inget konto för att handla, men om du vill så kan du Skapa ett konto eller Logga in
Eau de cologne · 100 ml · Dam
Söt, tropisk och blommig doft för livets glädjeämnen
BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.
Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.
Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.
Doftnoter
Toppnoter
Kokos
Vanilj
Citron
Passionsfrukt
Hjärtnoter
Tiare blomma
Heliotrop
Basnoter
Karamell
Sand
Bärnsten (Amber)
Coco Vanilla by Alyssa Ashley är en kvinlig doft från Alyssa Ashley som lanserades år 2005.
Parfymen passar helt klart bäst på dagen under sommaren och vintern, men fungerar helt klart också på natten och under de andra årstiderna.
Doften är märkbart söt, något tropisk och pulvrig. Den har också en utomordentlig doft av vanilj, en underbar kokosdoft och en ljuvlig karamelldoft.
Toppnoterna består av Vanilj, Citron, Kokos och Passionsfrukt. Sedan följer hjärtnoterna med Heliotrop och Tiare blomma. Till sist följer basnoterna med Bärnsten, Karamell och Sand.
Långvarigheten på denna doft är normal, för många håller den runt en halv arbetsdag
Den här produkttypen saknar vanligtvis plombering.
Recensioner