• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
Ariana Grande

God Is A Woman

100 ml · Dam

fruktig söt pudrig akvatisk vanilj

Fruktig och blommig doft som förför med elegans

749 SEK 7,49 SEK/ml
Rek. butikspris: 850 SEK
30 ml · 569 SEK 18,97 SEK/ml 50 ml · 789 SEK 15,78 SEK/ml 100 ml · 749 SEK 7,49 SEK/ml · billigast/ml
Leverans onsdag 30 sep Bara 1 kvar i lager!

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly
Vanligtvis redo att hämtas direkt Så länge produkten finns i lager, efter att ordern lagts
Åbäcksgatan 6, 431 67 Mölndal Mån–fre 09.00–17.00 · Lör–sön stängt

Doftnoter

Päron Päron Ambrette (Myskmalva) Ambrette (Myskmalva) Vanilj Vanilj Irisrot Irisrot Sandelträ Sandelträ Ros Ros

Ariana Grande God Is A Woman 100ml

Ariana Grande God Is A Woman 100ml är en doft som fångar essensen av självsäkerhet och kvinnlig styrka. Denna unika doftblandning innehåller noter av saftig persika, rosépeppar och cederträ som ger en förförisk och sensuell känsla. Med en långvarig effekt och en elegant flaska som symboliserar makt och självkänsla, är denna parfym ett måste för kvinnor som vill utstråla självsäkerhet och oemotståndlig charm

Ariana Grande God Is A Woman 100ml

Ariana Grande God Is A Woman 100ml är en doft som passar perfekt för den moderna kvinnan som vill känna sig självsäker och sensuell under dagen eller kvällen. Denna härliga doftkomposition innehåller en lekfull kombination av lyxiga och naturliga ingredienser som skapar en fantastiskt doftupplevelse.

Fragrance Notes

  • Toppnoter: Ambrette, Päron
  • Hjärtnoter: Orris, Rosenblad
  • Basnoter: Vanilj, Cederträ

Ambretten håller kvar hela dagen och lämnar ett förföriskt spår av sensuell mysk efter sig. Doften öppnar upp med saftiga päron och ambrette, för att sedan utvecklas till sensuella och blommiga noter av turkiska rosenblad och orris. Basen består av en varm blandning av madagaskarvanilj och cederträ.

Denna doft är skapad av parfymören Jerome Epinette.

Ariana Grande God Is A Woman 100ml passar perfekt för både dag- och kvällsburende, men är lite tyngre vilket gör det mer lämpligt för användning på vintern.

Fördelar med Ariana Grande God Is A Woman 100ml

Ariana Grande God Is A Woman 100ml ger dig en ljuvlig doftupplevelse som gör att du känner dig självsäker, stark och feminin. Den lekfulla kombinationen av ingredienser gör det till ett unikt val när det kommer till parfymer. Detta är inte bara en vanlig parfym utan något speciellt som verkligen sticker ut från mängden.

Vem passar Ariana Grande God Is A Woman 100ml?

Denna produkt riktar sig mot kvinnor som vill ha en stark, feminin doft och samtidigt vara trendmedvetna. Det är också bra för de som söker efter något nytt i sin parfymkollektion då denna skiljer sig från många andra liknande produkter på marknaden.

Hur man använder Ariana Grande God Is A Woman 100ml?

  1. Använd parfymflaskan på ett säkert sätt genom att hålla den fem cm från din hud eller kläder.
  2. Spraya därefter tre gånger:
  • Ett sprut bakom varje öra
  • Ett sprut på baksidan av nacken
  • Ett sprut på handlederna
  1. Kombinera gärna med andra produkter i samma serie för att uppnå maximal effekt.

Ariana Grande har blivit en populär artist runtom i världen tack vare sin unika stil och personlighet. Hennes musik handlar om att vara självsäker i sin egen hud och att tro på sig själv - vilket också återspeglas i hennes signaturdofter.

Recensioner

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.