• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
Britney Spears

Blissful Fantasy

Eau de toilette · 100 ml · Dam

vitblommig ozonisk akvatisk fruktig blommig

Ett blomstrande, friskt äventyr för den moderna kvinnan

359 SEK 3,59 SEK/ml
30 ml · 349 SEK 11,63 SEK/ml 100 ml · 359 SEK 3,59 SEK/ml · billigast/ml

Lagerstatus: Ej i lager - Okänd leveranstid

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly

Video

Doftnoter

Melon Melon Tiare blomma Tiare blomma Tuberos Tuberos Lilja Lilja Freesia Freesia Jasmin Jasmin Mysk Mysk Sandelträ Sandelträ Irisrot Irisrot

Britney Spears Blissful Fantasy edt 100ml

Britney Spears Blissful Fantasy är en upplyftande woody-floral doft som tar dig med på en tropisk resa bland sprudlande vita blommor. Doften är inspirerad av Britneys soliga humör och hennes kärlek till tropiska getaways. En doft som ska framkalla lycka och lugn - var man än befinner sig.

Blissful Fantasy öppnar upp med noter av freesia, lilja och saftig honungsmelon. Det blommiga hjärtat består av jasmin, tuberos och tiare och i den träiga basen vilar fängslande noter av mysk, sandelträ och orris.

Toppnot: Lilja, Honungsmelon, Freesia
Hjärtnot: Jasmin, Tuberos, Tiare blomma
Basnot: Mysk, Sandelträ, Orris

Blissful Fantasy lanserades år 2022.

Recensioner (1)

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.