• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
Calvin Klein

My Euphoria

Eau de parfum · 100 ml · Dam

träig fruktig blommig pudrig mjukt kryddig

Ljuvlig doft av blommor och trä, perfekt för dig

876 SEK 8,76 SEK/ml
Rek. butikspris: 1.535 SEK
100 ml · 876 SEK 8,76 SEK/ml · billigast/ml 50 ml · 595 SEK 11,90 SEK/ml 30 ml · 539 SEK 17,97 SEK/ml
Leverans måndag 5 okt om du beställer före 12.00 Bara 1 kvar i lager!

Den här varan ger fri frakt med BudBee Box. Med DHL ServicePoint gäller fri frakt från .

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly
Vanligtvis redo att hämtas direkt Så länge produkten finns i lager, efter att ordern lagts
Åbäcksgatan 6, 431 67 Mölndal Mån–fre 09.00–17.00 · Lör–sön stängt

Doftnoter

Svarta vinbär Svarta vinbär Orkidé Orkidé Sandelträ Sandelträ Sesam Sesam Örnträd (Oud) Örnträd (Oud) Tuberos Tuberos Bamboo Bamboo

Calvin Klein My Euphoria edp 100ml

Upplev en magisk doftresa med Calvin Klein My Euphoria eau de parfum 100ml! Denna förtrollande parfym sveper in dig i en värld av blommiga och fruktiga noter, perfekt för den lekfulla själen. Låt din personlighet stråla och fånga ögonblick med en långvarig doft som förförar sinnena!

Släpp loss din inre eufori med Calvin Klein My Euphoria eau de parfum! Denna helt nya doft, lanserad 2023, är en riktigt magisk kombination av fruktiga och blommiga toner som klär varje kvinna i en slöja av mystik och skönhet. Perfekt för både dag och natt, denna parfym håller sig trogen i alla årstider, men blomstrar verkligen under hösten och vintern.

Doftnoter

Utforska en harmonisk symfoni av dofter:

  • Toppnoter: Fräsch svartribs (Black Currant) undrar vad du har på hjärtat!
  • Hjärtnoter: Sensuell orkidé (Orchid), spännande sesam (Sesame) och ljuvlig tuberose bildar en förförisk bukett.
  • Basnoter: Djupt sandelträ (Sandalwood), mystiskt agarträ (Agarwood/Oud) samt mjuk bambu (Bamboo) ger en långvarig och träig avslutning.

Vi älskar denna parfym för att:

  • Den är skapad av talangerna Frank Voelkl och Nathalie Lorson - riktiga mästare inom parfymkonsten.
  • Den passar perfekt för de som vill ha något unikt och minnesvärt.
  • Den erbjuder en långvarig doft som varar upp till en halv arbetsdag, vilket gör den idealisk för din hektiska livsstil.

Hur använder man Calvin Klein My Euphoria?

Bara följ dessa enkla steg för att sprida dess magi:

  1. Spraya några puffar på handleden eller bakom öronen.
  2. Använd även på nacke och kläder för extra långvarig doft.
  3. Varje gång du rör dig kommer du att dra till dig uppmärksamhet!

Perfekt för olika scenarier

  • Kvällsevenemang: Ge en glamorös känsla under middagar eller fester.
  • Dagsutflykter: Låt fräschören av svartribs (Black Currant) lysa upp din dag!
  • Romantiska dejter: Skapa en oemotståndlig aura av mystik och sensualitet.

Om Calvin Klein

Calvin Klein är en ikon inom mode- och livsstilsbranschen, känd för sin stilrena design och innovativa produkter. Varumärket har alltid strävat efter att utmana normer och inspirera människor till att uttrycka sig själva genom unika skapelser. Med My Euphoria fortsätter de sitt arv genom att erbjuda kvinnor en chans att känna sig kraftfulla och sensuella.

Både unga drömmande själar samt mer mogna kvinnor kommer att njuta av dess charm. Om du vill ha något exceptionellt i din doftgarderob eller om du letar efter den perfekta presenten till någon speciell - här är My Euphoria din lösning. Kliv in i blomsterängen av romantik med denna eleganta parfymslogan!

Recensioner

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.