• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
Kenzo

Homme

Eau de toilette · 110 ml · Herr

träig aromatisk marin akvatisk barr

Frisk och träig doft som fångar havet och skogen

718,91 SEK 6,54 SEK/ml
Vårt pris: 889 SEK
1 04971929 jun1 oktHögst30-dagar26 julNu

Nuvarande rea

Prishistorik inkl. moms. Lägsta 30-dagarspris är det lägsta priset under de 30 dagarna innan rean startade.

110 ml · 718,91 SEK 6,54 SEK/ml · billigast/ml 60 ml · 562 SEK 9,37 SEK/ml 40 ml · 449 SEK Slutsåld
Leverans måndag 5 okt Bara 1 kvar i lager!

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly
Vanligtvis redo att hämtas direkt Så länge produkten finns i lager, efter att ordern lagts
Åbäcksgatan 6, 431 67 Mölndal Mån–fre 09.00–17.00 · Lör–sön stängt

Doftnoter

Havsvatten Havsvatten Tall Tall Calypsone Calypsone Sandelträ Sandelträ Cederträ Cederträ Patchouli Patchouli Muskot Muskot

Kenzo Homme edt 110ml

Upplev en doft av frihet med Kenzo Homme edt 110ml! Den friska brisen av hav och trä bjuder in till äventyr, medan sensuella noter av mysk och örter väcker dina sinnen. En unik balans mellan kraft och elegans – perfekt för den moderna mannen!

Upptäck en doft som tar dig på en fräsch resa genom havet: Kenzo Homme edt 110 ml! Denna träiga och akvatiska parfym lanserades 2022 och är den perfekta följeslagaren för moderna män som vill ha något unikt och levande. Föreställ dig själv att du vandrar längs en salta strand.

Recensioner (1)

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.