• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
Sarah Jessica Parker

Sarah J Parker NYC

Body mist · 250 ml · Dam

fruktig söt träig vitblommig pudrig

Fruktig, blommig och förförisk doft för glädjefyllda dagar

279 SEK 1,12 SEK/ml
Sarah J Parker NYC edp 100ml edp · 100 ml · 273 SEK 2,73 SEK/ml Body Mist · 250 ml · 279 SEK 1,12 SEK/ml
Leverans tisdag 6 okt Bara 1 kvar i lager!

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly
Vanligtvis redo att hämtas direkt Så länge produkten finns i lager, efter att ordern lagts
Åbäcksgatan 6, 431 67 Mölndal Mån–fre 09.00–17.00 · Lör–sön stängt

Doftnoter

Smultron Smultron Rom Rom Vanilj Vanilj Mandarin Mandarin Gardenia Gardenia Kaprifol Kaprifol Ros Ros Mysk Mysk Osmanthus Osmanthus Mimosa Mimosa Sandelträ Sandelträ

Sarah J Parker NYC Body Mist 250ml

Upplev en sprudlande doftresa med Sarah J Parker NYC Body Mist 250ml! Denna lätta, fräscha mist omfamnar din hud med en lekfull blandning av blommiga och fruktiga noter. Perfekt för att förnya din energi och ge dig en känsla av stadens puls – varje spray är ren glädje!

Upplev en fantastisk doftexplosion med Sarah J Parker NYC Body Mist 250 ml! Släppt år 2016 av den älskade Sarah Jessica Parker, är denna kroppsspray den perfekta följeslagaren för moderna kvinnor som vill känna sig fräscha och energiska hela dagen.

Denna härliga doft bjuder på en underbar kombination av fruktiga, blommiga och träiga toner, perfekt för att lyfta ditt humör. Toppnoterna av vild jordgubb, italiensk mandarin och osmanthus ger en sprudlande och livlig början. Hjärtat av doften utvecklar sig med ljuvliga noter av gardenia, damskrosor, kaprifol och mimosa, som sveper runt dig som en blomsterkrans. Basnoterna av rom, vanilj, muskus och sandelträ tillför en varm och sensuell avslutning.

Dofter som passar din livsstil

  • Toppnoter: Vild jordgubb, italiensk mandarin, osmanthus
  • Hjärtanoter: Gardenia, damskrosor, kaprifol, mimosa
  • Basnoter: Rom, vanilj, muskus, sandelträ

SJP NYC Body Mist är perfekt för: dagsanvändning under vårens och sommarens strålar!Det är också fantastiskt att spraya på sig för en extra glansfull kväll ute. Med sin genomsnittliga långvarighet på omkring en halv arbetsdag är du aldrig långt ifrån ett uppfriskande sprut.

Kvällar fyllda av glädje och magi!

Tänk dig att bära denna doft medan du dricker cocktails med vänner eller strosar genom staden. Spraya lite på handleden innan du möter dagen eller applicera den generöst för en nattlig utflykt - alternativen är oändliga!

Användning:

  1. Skaffa dig en flaska Sarah J Parker NYC Body Mist 250 ml.
  2. Sätt lite spray på dina handleder eller bakom öronen för en subtil doft.
  3. Spraya över hela kroppen för att njuta av den helande effekten!
  4. Aktivera din inre diva som sedan sprider glädje i varje rum du går in i!

Kvinnligt uttryck genom dofter

Sara Jessica Parker har alltid stått för personligt uttryck och individuell stil. Med SJP NYC Body Mist ger hon oss ännu ett sätt att omfamna vår unika skönhet genom dofter.

Kort sagt, denna kroppsspray är perfekt för kvinnor i alla åldrar, från tonåringar till etablerade yrkeskvinnor - särskilt de som har en vågad och livfull personlighet! Oavsett om du planerar att njuta av blommiga dagar eller träiga nätter, så gör SJP NYC Body Mist varje ögonblick magiskt.

Recensioner

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.