Din varukorg är tom!
Mitt konto
Du behöver inget konto för att handla, men om du vill så kan du Skapa ett konto eller Logga in
Eau de parfum · 90 ml · Dam
Sensuell blommighet med träiga toner för en oförglömlig kväll
Den här varan ger fri frakt med BudBee Box. Med DHL ServicePoint gäller fri frakt från .
BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.
Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.
Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.
Doftnoter
Patchouli
Rosépeppar
Litchi
Pion
Vetiver
Citron
Ros
Cederträ
Jasmin
Ambrette (Myskmalva)
Freesia
Denna vackra passionerad parfym av huset av Yves Saint Laurent kom på marknaden hösten 2007, hoppas att vinna hjärtan av unga och moderna flickor. Anbud och unika doft Elle, designad av två kända näsor, Olivier Cresp och Jacques Cavallier, ger glädje med ljusa fräscha noter av citron och litchi på pion kronblad.
Dess hjärta förenar Jasmin Sambac, ros och fresia, med ungdomlig ackord av rosa bär, medan basen smeker träiga noter av vetiver, patchouli och cederträ.
Doften är ung och extravaganta 18-åriga Coco Rocha. Reklamkampanjen, samt flaskdesign, kan säga mycket om parfymen: det är en ung, men pretentiösa doft inom ramen för den "moderna klassikern".
Recensioner (4)