• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
Upp till 50% rabatt på alla American Crew-produkter · t.o.m. 1 Nov Se hela kampanjen › American Crew

Daily Moisturizing Conditioner

1000 ml

Fuktgivande, uppfriskande balsam som ger glans, mjukhet, kraft och kontroll

200 SEK 0,20 SEK/ml
Rek. butikspris: 499 SEK
33920030 jul3 okt30-dagar27 augNu

Nuvarande rea

Prishistorik inkl. moms. Lägsta 30-dagarspris är det lägsta priset under de 30 dagarna innan rean startade.

1000 ml · 200 SEK 0,20 SEK/ml · billigast/ml 250 ml · 125 SEK 0,50 SEK/ml
Leverans tisdag 6 okt Bara 1 kvar i lager!

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly
Vanligtvis redo att hämtas direkt Så länge produkten finns i lager, efter att ordern lagts
Åbäcksgatan 6, 431 67 Mölndal Mån–fre 09.00–17.00 · Lör–sön stängt

Video

American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml

American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml är en fantastisk produkt som ger ditt hår den ultimata vård och fuktighet. Den unika formulan med naturliga ingredienser gör att håret blir mjukt, glänsande och lätt att hantera. Med denna balsam behöver du aldrig oroa dig för torrt och skadat hår igen. Det är den perfekta lösningen för daglig användning för alla hårtyper. Ge ditt hår det den förtjänar med American Crew Daily Moisturizing Conditioner

American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml

är ett härligt balsam som ger håret en naturlig lyster och mjukhet samtidigt som det återfuktar. Detta balsam passar utmärkt för alla hårtyper och fungerar utan att tynga ner håret. Det är en lätt men kraftfull formel som innehåller vitamin B5, rosmarin och mentol för att friska upp hår och hårbotten.

Balsamet hjälper även till att stimulera blodcirkulationen i hårbotten vilket uppmuntrar en hälsosam och energisk glans i ditt hår. Med American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml får du ett mjukgörande balsam som reder ut håret och gör det lättare att hantera.

American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml släpptes första gången år 2016, och har sedan dess blivit populärt bland män runt om i världen. Denna produkt har unika egenskaper som skiljer den från andra liknande produkter på marknaden.

Fördelarna med att använda American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml är många. Förutom att återfukta ditt hår, ger det även näring till din hårbotten vilket kan hjälpa till med att främja tillväxt av nytt, starkt hår. Det gör också ditt hår mer hanterbart och lättare att styla.

Denna produkt passar perfekt för män som vill ha ett hälsosamt, glänsande hår utan bekymmer eller besvär. Oavsett om du har tunt eller tjockt hår så kommer detta balsam göra underverk för dig!

Det finns många liknande produkter på marknaden, men American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml skiljer sig från mängden genom dess höga kvalitet av ingredienser. Det är ett prisvärt alternativ jämfört med andra dyra salongsprodukter.

Om American Crew

American Crew är en ledande producent av groomingprodukter speciellt designade för män. Företaget grundades år 1994 i USA och har sedan dess varit pionjärer inom manlig styling-och groomingprodukter. Idag är företaget känt världen över för sina högkvalitativa produkter speciellt anpassade efter männens behov.

Användning

Användning av American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml är mycket enkel - massera in en liten mängd balsam i vått hår och fördela jämnt över håret. Låt verka i ca 2-5 minuter innan du sköljer ur noggrant med ljummet vatten.

Oavsett om du använder schampo dagligen eller bara några gånger i veckan så kommer American Crew Daily Moisturizing Conditioner alltid ge dig den bästa möjliga vården för ditt hår. För mer intensiv vård kan du kombinera detta balsam med andra produkter från American Crews sortiment såsom schampo eller stylingprodukter.

Sammanfattning

Erbjuder American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000ml det bästa valet när det gäller optimal vård av ditt hår!

Recensioner (2)

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.