• SALE
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • SALE
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • REA
  • LAGERFLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SUPER
  • MEGA
  • FLYTT
  • REA
  • VI
  • FLYTTAR
  • LAGRET
  • SALE
  • REA
LANZA

Healing ColorCare Color Preserving Shampoo

1000 ml

Bevarar färg långvarigt, stärker hår, skyddar med Flower Shield Complex

599 SEK 0,60 SEK/ml
300 ml · 312 SEK 1,04 SEK/ml 1000 ml · 599 SEK 0,60 SEK/ml · billigast/ml

Lagerstatus: Ej i lager - Okänd leveranstid

BudBee Box — fri frakt från 800 SEK.

Vi köper in alla produkter direkt från tillverkaren eller auktoriserade distributörer. Du kan alltid lita på att du får en äkta produkt.

Gäller inom 30 dagar för oöppnade produkter med obrutna plomberingar och förseglingar. Returkostnad 50 kr.

Betalsätt Visa Mastercard Swish Apple Pay Google Pay
Faktura och delbetalning med Svea · Bankbetalning med Trustly

LANZA Healing ColorCare Color Preserving Shampoo 1000ml

LANZA Healing ColorCare Color Preserving Shampoo är speciellt framtagen för att bevara och skydda färgbehandlat hår. Schampot är formulerad med LANZAs avancerade Flower Shield Complex som förseglar hårstråna, kapslar in färgen och förhindrar att den bleks eller tvättas ur, samtidigt som håret stärks och skyddas.

Använd tillsammans med LANZA Healing ColorCare Color Preserving Conditioner för bästa resultatet.

Sulfatfritt.

Recensioner

Skriv en recension

Ditt namn:

Rabattkod att aktivera (om du har en):

Din recension:OBS: HTML översätts inte!

Betyg:

Star icon. For ratings.
Liknande produkter
Doftnyheter, VIP-treats och rabattkoder först av alla.